Структура

№з/п

ПІБ

телефон

    Посада

1

Лаптєв Максим Вікторович

(05742) 5-79 -80

начальник управління

2

Гармаш Алла Іванівна

(05742) 5 -10 93

головний спеціаліст

3

Люба Ірина Анатоліївна

(05742) 5 -10 93

головний спеціаліст

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Сліпченко Вероніка Валеріївна

(05742) 517 27

Заступник начальника, начальник відділу молодіжної політики

1.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Лашкул Валентина Миколаївна

(05742) 5-17-27

директор ЦСССДМ

 

Левадна Олена Володимирівна

(05742) 5-17-27

фахівець із соціальної роботи

 

Білоцерковський Олег Валерійович

(05742) 5-17-27

фахівець із соціальної роботи

2.

Служба у справах дітей

 

Овередна Наталія Леонідівна

(05742) 5-34-21

начальник служби у справах дітей

 

Ратушна Олена Вікторівна

(05742) 5-34-21

головний спеціаліст

 

Редька Людмила Олександрівна

(05742) 5-34-21

головний спеціаліст

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

Сидоренко Вікторія Іванівна

(05742) 5 10 93

Заступник начальника, начальник відділу культури та туризму

1. 

Гаврашенко Аліна Андріївна

(05742) 5 31 67

головний спеціаліст

2. 

Дорогова Ірина Юріївна

(05742) 5 31 67

головний спеціаліст

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Чудопал Сергій Миколайович

(05742) 5 33 98

Заступник начальника, начальник відділу фізичної культури та спорту

2

Фефілов Юрій Олександрович

(05742) 5 33 98

головний спеціаліст

3

Ковальова Вікторія Олександрівна

(05742) 5 33 98

головний спеціаліст

Централізована бухгалтерія

1

Любая Людмила Віталіївна

(05742) 5-68-44

головний бухгалтер

2

Кулик Лариса Олександрівна

(05742) 5-15-87

заступник головного бухгалтера

3

Книш Ніна Василівна

(05742) 5-15-87

бухгалтер І категорії

4

Кошенко Оксана Леонідівна

(05742) 5-50-15

бухгалтер І категорії

 

5

Подгорна Ірина Тимофіївна

(05742) 5-50-15

бухгалтер І категорії

6

Зуева Катерина Сергіївна

(05742) 5 -15-87

економіст

7

Назарова Дар’я Петрівна

(05742) 5 -15-87

економіст

9

Севальна Олена Леонідівна

(05742) 5 -15-87

бухгалтер І категорії

Структурні підрозділи

1

Осадча Ірина Анатоліївна

(05742) 5-51-49

директор Куп’янського краєзнавчого музею

2

Луб’яна Валентина Петрівна

 (05742) 7-87-60

завідуюча міською бібліотекою № 1

3

Нардід Олена Миколаївна

(05742) 6-54-41

завідуюча міською бібліотекою № 2

4

Коваленко Ірина Миколаївна

(05742) 4-16-65

завідуюча міською бібліотекою № 3

5

Ткаченко Олександр Іванович

(05742) 5-35-90

директор міського парку культури і відпочинку

6

Пухлич Раїса Іванівна

(05742) 5-30-76

заступник директора з культурно-масової роботи міського парку культури і відпочинку

7

Піддубна Любов Іванівна

(05742) 6-57-90

директор Палацу культури ім.. В.І.Кошелєва

8

Акентьєва Наталія Анатоліївна

(05742) 5-12-72

директор Куп’янської дитячої музичної школи № 1

9

Кашуба Олена Вікторівна

(05742) 6-59-87

директор Куп’янської дитячої музичної школи № 2

10

Ляшенко Ірина Миколаївна

(05742) 4-16-48

директор Куп’янської дитячої музичної школи № 3

11

Фомінський Анатолій Георгійович

(05742) 6-44-48

директор ДЮСШ «Металург»

12

Москаленко Анатолій Федорович

(05742) 5-32-57

директор КУФКС «МЦФЗН» Спорт для всіх «Спартак»

13

Матвієнко Світлана Миколаївна

 

Ясюченя Олександр Євгенійович

 

(05742) 34-2-23

 

(05742) 5-34-61

 

голова яхт – клубу «Оскіл»

 

заступник голови яхт – клубу «Оскіл»

Дата публікації: 19:40 06.02.2017
Начальник

Лаптєв Максим Вікторович

Анонс подій
12.12.2017
день - Змагання з баскетболу серед студентської молоді (дівчата) міста в залік міської Спартакіади 2017-2018 н.р. Змагання з баскетболу серед студентської молоді (дівчата) міста в залік міської Спартакіади 2017-2018 н.р. Організатор:відділ ФКС управління культури, молоді та спорту Час проведення:12.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Спортивна зала ВПУ-27
день - Тематична поличка «Чорнобиль: дні випробувань» до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Тематична поличка «Чорнобиль: дні випробувань» до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Відп.: Сохар Т.В. Учасники: користувачі різних вікових груп Час проведення:12.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №1
15:30 - Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Організатор:Викладачі фортепіанного відділу Час проведення:12.12.2017 15:30 Місце проведення:Зал ДМШ
13.12.2017
день - Курси підвищення кваліфікації “Традиційні та інноваційні методики викладання театральних дисциплін у ШЕВ” Курси підвищення кваліфікації “Традиційні та інноваційні методики викладання театральних дисциплін у ШЕВ” Організатор: Давиденко О.І. Час проведення:13.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:ОНМЦ ПК /м.Харків/
15:30 - Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Організатор:Викладачі фортепіанного відділу Час проведення:13.12.2017 15:30 Місце проведення:Зал ДМШ
14.12.2017
12:00 - Музична вітальня «Чарівної музики країна» Музична вітальня «Чарівної музики країна» Організатор:Учні ДМШ № 2 Час проведення:14.12.2017 12:00 Місце проведення:Зал ДМШ № 2
14:00 - Особистий прийом громадян начальником управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєвим М.В. Особистий прийом громадян начальником управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєвим М.В. Організатор:Лаптєв М.В.- начальник управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, кабінет № 409
15:30 - Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі Організатор:Викладачі фортепіанного відділу Час проведення:14.12.2017 15:30 Місце проведення:Зал ДМШ
Докладніше
Поточна діяльність
Стрічка подій:

11.12.2017р. 15:30 - 11.12.2017р. 18:00 В залі ДМШ пройшов конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі ...

11.12.2017р. 15:30 - 11.12.2017р. 18:00 В залі ДМШ пройшов конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі

10.12.2017р. - 10.12.2017р. В Фойє 1 – го поверху ПК пройшла виставка робіт студії образотворчого мистецтва «Зимонька – зима» ...

10.12.2017р. - 10.12.2017р. В Фойє 1 – го поверху ПК пройшла виставка робіт студії образотворчого мистецтва «Зимонька – зима»

09.12.2017р. 16:00 - 09.12.2017р. 16:30 В Міському будинку культури пройшли танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» ...

09.12.2017р. 16:00 - 09.12.2017р. 16:30 В Міському будинку культури пройшли танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка»

08.12.2017р. 16:00 - 08.12.2017р. 16:30 В КДМШ № 3 пройшли академічні концерти в інструментальних класах ...

08.12.2017р. 16:00 - 08.12.2017р. 16:30 В КДМШ № 3 пройшли академічні концерти в інструментальних класах

08.12.2017р. 15:30 - 08.12.2017р. 16:00 В виставковій залі №1 Куп'янського краєзнавчого музею пройшло підведення підсумків конкурсу дитячої ...

08.12.2017р. 15:30 - 08.12.2017р. 16:00 В виставковій залі №1 Куп'янського краєзнавчого музею пройшло підведення підсумків конкурсу дитячої та юнацької творчості «Історія новорічного (різдвяного) костюму»

08.12.2017р. 12:00 - 08.12.2017р. 12:30 В КДМШ № 3 пройшла нарада при директорові ...

08.12.2017р. 12:00 - 08.12.2017р. 12:30 В КДМШ № 3 пройшла нарада при директорові

07.12.2017р. 16:00 - 07.12.2017р. 16:30 В КДМШ № 3 відбулись академічні концерти в інструментальних класах ...

07.12.2017р. 16:00 - 07.12.2017р. 16:30 В КДМШ № 3 відбулись академічні концерти в інструментальних класах

07.12.2017р. 12:40 - 07.12.2017р. 13:30 В Кабінеті № 13 відбулось засідання відділу народних інструментів ...

07.12.2017р. 12:40 - 07.12.2017р. 13:30 В Кабінеті № 13 відбулось засідання відділу народних інструментів

Докладніше
Пошук
Версія для слабо- зорих