Впевнена перемога куп’янських велосипедистів
Впевнена перемога куп’янських велосипедистів

Поділитися новиною:

Впевнена перемога куп’янських велосипедистів

З 23 по 25 липня на велотрасі мікрорайону Ювілейний міста Куп’янськ відбулися чергові змагання Чемпіонату (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та ІІІ етапу Кубку України з велосипедного спорту ВМХ

На змагання до нашого міста приїхали збірні команди спортсменів Чернівецької, Луганської, Харківської областей, міст Києва, Чернівців, Харкова. За Харківську область як завжди виступали вихованці велоклубу «Алєв». Всього до змагань заявилося рекордна кількість учасників – одинадцять команд, до яких увійшло 119 осіб. Про досвід та майстерність спортсменів, особливо з Чернівецької області, ми писали уже раніше – у складі цієї команди значна частина спортсменів входять до основної національної збірної команди України. Але спортсмени з Куп’янська теж не «подарунок», багато «алєвців» теж входять до збірної нашої країни. Тож боротьба на трасі точилася в кожному заїзді до останнього метру дистанції. Але, рідні стіни, підтримка вболівальників, і, звичайно ж, висока майстерність куп’янських спортсменів дали змогу довести на трасі, хто є сильнішими на цей час в Україні.

У перший день змагань відбулися заїзди ІІІ етапу Кубку України. І у всіх вікових категоріях перемогу святкували куп’янчани! Серед юнаків 7-8 років І місце посів Іван Загоруйко, ІІ м. – Максим Ситнік, ІІІ м. – Андрій Кобиза; серед дівчат 9-10 років І м. – Катерина Шутько, ІІ м. – Олександра Капустіна, ІІІ м. – Уляна Александрова; серед юнаків 9-10 років І м. – Ілля Козарєв, ІІ м. – Богдан Маньков, ІІІ м. – Іван Радченко; серед юнаків 11-12 років І м. – Владислав Солохов, ІІ м. – Кирило Антонов, ІІІ м. – Андрій Сердюк; серед дівчат 13-14 років І м. – Дар’я Сузова, ІІ м. – Аліна Орлова, ІІ м. – Ксенія Потапенкова; серед юнаків 13-14 років І м. – Ілля Рибін, ІІ м. – Роман Кришевський, ІІІ м. – Даніїл Антонов; серед юнаків 15-16 років І м. – Олександр Щербак, ІІ м. – Микита Максименко, ІІІ м. – Денис Каменюка. У чоловіків перемогу святкував Влад Сапожніков, ІІ м. – Віталій Логунов, ІІІ м. – Ігор Гордон (м. Київ), у жінок І м. посіла Аліна Сусліна, ІІ м. – Марчела Шпірка (м. Новоселиця, Чернівецька обл..), ІІІ м. – Анастасія Бернацька ( м. Новоселиця). Як ви бачити з результатів змагань першого дня всього три спортсмени з других областей втрутилися в розподіл призових місць, всі інші –  це велосипедисти нашого міста! Цього ж дня відбулися і попередні заїзди індивідуальної гонки на час Чемпіонату України, які визначили порядок виступів наступного дня.

На другий день змагань відбулися заїзди індивідуальної гонки на час та рейсінгу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Тільки серед юніорок перемогу святкували гості з Новоселиці, у всіх інших категоріях «золото» за вихованцями велоклубу «Алєв». А тепер результати індивідуальної гонки на час: серед юнаків 7-8 років І м. – Андрій Кобиза, ІІ м. – Максим Ситнік, ІІІ м. – Максим Майданюк (м. Київ);  серед юнаків та дівчат 9-10 років І м. – Ілля Козарєв, ІІ м. – Іван Радченко, ІІІ м. – Богдан Маньков, І м. – Олександра Капустіна, ІІ м. – Катерина Шутько, ІІІ м. – Уляна Александрова; серед юнаків 11-12 років І м. – Даніїл Муха, ІІ м. – Даніїл Черемський, ІІІ м. -  Андрій Сердюк; серед юнаків та дівчат 13-14 років І м. – Ілля Рибін, ІІ м. – Роман Кришевський, ІІІ м. – Антон Лихолобов, Ім. – Дар’я Сузова, ІІ м. – Аліна Орлова, ІІІ м. – Дар’я Задорожна (м. Київ); серед юнаків 15-16 років І м. – Олександр Щербак, ІІ м. – Олександр Сіряков (м. Новоселиця), ІІІ м. – Микита Максименко. Серед юніорок І м. – Анастасія Лисак (м. Новоселиця, ІІ м. – Анастасія Бернацька (м. Новоселиця),  ІІІ м. – Дарина Шапка. Серед юніорів весь п’єдестал за куп’янськими спортсменами: І м. – Влад Савченко, ІІ м. – Віталій Логунов, ІІІ м. – Едуард Кириченко. І, наостанок, результати рейсінгу: серед юнаків 7-8 років І м. – Максим Ситнік, ІІ м. – Іван Загоруйко, ІІІ м. – Максим Майданюк (м. Київ); серед юнаків та дівчат 9-10 років І м. – Ілля Козарєв, ІІ м. – Матвій Івахтін, ІІІ м. – Іван Радченко, І м. – Катерина Шутько, ІІ м. – Уляна Александрова, ІІІ м. – Владислава Пікалова; серед юнаків 11-12 років І м. – Даніїл Муха, ІІ м. – Даніїл Черемський, ІІІ м. – Андрій Сердюк; серед юнаків та дівчат 13-14 років І м. – Ілля Рибін, ІІ м. – Роман Кришевський, ІІІ м. – Даніїл Антонов, І м. – Дар’я Сузова, ІІ м. -  Аліна Орлова, ІІІ м. – Ксенія Потапенкова; серед юнаків 15-16 років І м. – Олександр Щербак, ІІ м. – Микита Максименко, ІІІ м. – Олександр Сіряков (м. Новоселиця). Серед юніорів І м. – Віталій Логунов, ІІ м. – Едуард Кириченко, ІІІ м. – Влад Савченко; серед юніорок І м. – Анастасія Бернацька (м. Новоселиця), ІІ м. – Анастасія Лисак (м. Новоселиця), ІІІ м. – Дарина Шапка.

Всі призери та переможці Кубку та Чемпіонату України були нагороджені медалями та грамотами Міністерства молоді та спорту України і отримали солодкі призи від Харківської обласної федерації велосипедного спорту. Вихованці велоклубу «Алєв» отримали фірмові футболки з логотипом клубу від постійного спонсору куп’янських спортсменів ТОВ «Куп’янськспецпереробка». А після закінчення змагань на спортсменів, суддів чекав прекрасний куліш, який приготували батьки вихованців велоклубу «Алєв».

Наступні старти Всеукраїнських змагань з велоспорту ВМХ у Куп’янську відбудуться з 4 по 6 жовтня поточного року.

Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів Альбом: Впевнена перемога куп’янських велосипедистів
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/3354 | Переглядів: 179Дата публікації: 14:17 26.07.2017
Начальник

Лаптєв Максим Вікторович

Анонс подій
19.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
20.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
21.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
Докладніше
Поточна діяльність
Стрічка подій:

17.06.2018р. 13:00 - 17.06.2018р. 16:30 В Парк ім. Горького м.Харків відбулась участь колективів художньої самодіяльності ПК в обласному фе ...

17.06.2018р. 13:00 - 17.06.2018р. 16:30 В Парк ім. Горького м.Харків відбулась участь колективів художньої самодіяльності ПК в обласному фестивалі «слобожанські передзвони «2018»

15.06.2018р. 10:00 - 15.06.2018р. 10:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові ...

15.06.2018р. 10:00 - 15.06.2018р. 10:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові

13.06.2018р. 10:00 - 13.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбулась інтерактивна зона «Моя батьківщина – Куп’янщина» ...

13.06.2018р. 10:00 - 13.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбулась інтерактивна зона «Моя батьківщина – Куп’янщина»

12.06.2018р. 10:00 - 12.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбувся правовий дартс «Права людини починаються з прав дитини» ...

12.06.2018р. 10:00 - 12.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбувся правовий дартс «Права людини починаються з прав дитини»

11.06.2018р. 10:00 - 11.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбувся патріотичний квест « З Україною в серці» ...

11.06.2018р. 10:00 - 11.06.2018р. 11:00 В фойє 1 та 2 поверхи ПК відбувся патріотичний квест « З Україною в серці»

11.06.2018р. 09:00 - 14.06.2018р. 12:00 В МБ №2 пройшов екологічний ерудиціон «Чи знаєш ти, як природу берегти?» (Дитячий літній майданчик) ...

11.06.2018р. 09:00 - 14.06.2018р. 12:00 В МБ №2 пройшов екологічний ерудиціон «Чи знаєш ти, як природу берегти?» (Дитячий літній майданчик)

06.06.2018р. 10:00 - 06.06.2018р. 11:00 В КДМШ № 1 відбулась участь директора школи у засіданні Куп’янського зонального методичного об’єднан ...

06.06.2018р. 10:00 - 06.06.2018р. 11:00 В КДМШ № 1 відбулась участь директора школи у засіданні Куп’янського зонального методичного об’єднання

06.06.2018р. 09:00 - 08.06.2018р. 12:00 В МБ№2 відбулось літературне турне «Острів дитячих казкових скарбів» (Дитячий літній майданчик) ...

06.06.2018р. 09:00 - 08.06.2018р. 12:00 В МБ№2 відбулось літературне турне «Острів дитячих казкових скарбів» (Дитячий літній майданчик)

Докладніше
Пошук
Версія для слабо- зорих