Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!
Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!

Поділитися новиною:

Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!

Добігає до фінішу 2017 рік. Для працівників культури він запам'ятається напруженою роботою. Рік був багатий на цікаві знайомства, нові відкриття, численні перемоги. Головне, рік був вдалим і результативним.

Пріоритетними цілями і завданнями відділу протягом року були збереження культурно-мистецької інфраструктури, розвиток всіх напрямів мистецтва і культури, збереження культурного надбання, активізація туристичної та екскурсійної діяльності, реконструкція та ремонт будівель і споруд закладів культури; оновлення та покращення матеріально-технічної бази закладів культури, підтримка обдарованої молоді. Слід зазначити, що мережа закладів культури повністю  збережена, і навіть, зміцнена. В нашому місті працює 9 закладів культури. 3 заклади культури відзначили ювілей: міському парку культури та відпочинку виповнилося 50 років, а краєзнавчому музею – 45, ДМШ №2 - 30 Ці заклади культури мають славну історію, протягом багатьох років фахівці своєї справи вкладали вміння, досвід, професіоналізм у їх розвиток. В даний час ці заклади добре працюють, мають великі плани по розвитку. До речі, позитивним є впровадження 3 проектів у музеї, в результаті: зміцнено  матеріально-технічну базу (придбано оргтехніку та звукопідсилюючу апаратуру), відкрито зал етнографії, відреставровано ткацький станок. В парку культури та відпочинку втілено в життя 2 проекти: з'явилося освітлення алей та висаджено близько 200 кущів елітних троянд. До речі, частину цих проектів нам допомогли виграти та реалізувати  волонтерська група «Слов'яни», зокрема Клоповська Марія. Ми вдячні нашим партнерам, сподіваємося, що наступний проект по модернізації приміщення МБК також буде блискавично втілено на  радість куп'янській громаді.

Музичні школи нашого міста по праву вважаються кращими в області.   В  2016-2017 учбовому році учні музичних шкіл були переможцями обласних, Всеукраїнських. Міжнародних конкурсів.  На початку нового навчального року в ДМШ №3 було відкрито відремонтовану концертну залу, де можуть проходити не тільки шкільні, а і міські заходи. В ДМШ№2  придбано меблі , обладнано доріжки, обладнано вхідну частину приміщення. 

Базовим клубним закладом у нашому місті є  ПК ім. Кошелєва, де проходять значущі загальноміські заходи. Творчі колективи Палацу стали лауреатами  міжнародних, обласних і регіональних конкурсів та фестивалів (міжнародний фестиваль танцю   «SOUL - FEST »,регіональний фестиваль хореографічного мистецтва «Радуга танца - 2017», регіональний фестиваль естрадної пісні «Цвіт папороті», регіональний фестиваль естрадної пісні «Золота осінь – 2017».

В гуртках художньої самодіяльності займаються близько 300-х сот чоловік від 4-х до 80-ти років.  

Протягом року у ПК було здійснено ремонтні роботи, придбано комплект акустичної та звуко-підсилюючої апаратури.

Бібліотечна мережа налічує 3 бібліотеки. Протягом року в бібліотеках було проведено велика кількість заходів різноманітного спрямування. Великою популярністю ці заклади користуються у школярів та людей похилого віку. У 2017 році на поповнення бібліотечного фонду виділено та використано  18 тис. грн., на підписку періодичних видань  – 11,2 тис.грн.

Одним із значущих напрямків роботи сфери культури є проведення загальноміських заходів, проведення та участь  у регіональних та обласних  конкурсах та фестивалях.

Згідно затвердженого плану за звітний період проведено 105 загальноміських культурно-мистецьких, до професійних свят та тематичних заходів, які відвідало близько 32000 чоловік. На організацію та проведення заходів 331110   тис. грн. Серед них обрядове свято «Водохреща», заходи до Дня Соборності України, заходи з нагоди 74-ої річниці визволення Куп’янщини від фашистських загарбників, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, з нагоди національного Шевченківського дня, урочиста церемонія нагородження кращих куп’янчан відзнакою «Людина року-2016», заходи до 29-ої річниці Чорнобильської трагедії, до Дня Вишиванки, до Дня вуличної музики, 50- річний ювілей міського парку відкриття  та закриття весняно-літнього сезону в міському парку культури і відпочинку, цикл заходів до Дня Перемоги у другій світовій війні, урочистий мітинг до Дня воїнів-інтернаціоналістів, святкові заходи до Дня захисту дітей, мітинг-реквієм до Дня Скорботи в Україні, до професійного свята День медичного працівника, до Дня молоді та Дня Конституції України, до Дня міста, до дня Незалежності України, до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, до дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, до Дня Свободи та Гідності, роковини голодомору в Україні, до дня Збройних Сил України, до Дня захисника України, до 90- річчя видатного земляка В.І.Кошелєва., до Дня  місцевого самоврядування, підготовлено цикл новорічно-різдв'яних заходів. Крім цього, аматорські колективи приймали участь  у широкомасштабних обласних заходах –«Гетьманська слава» та «Великий Слобожанський ярмарок».  Більшість цих заходів проведено колективом МБК. Головним інструментом якісного проведення заходів є звукова апаратура, яка використовується не тільки в залі, а здебільшого на майданчиках міста. Приємним є те, що під кінець року було поповнено комплекти світлової та звуко-підсилюючої апаратури цього закладу.

Новорічні заходи були останнім мотивом культурно-мистецького річного марафону. Чудові свята проведено, як для дітей, так і для дорослих. Близько 8 тис. чоловік відвідали (та й ще відвідають) новорічні заходи в музеї, в ПК ім. Кошелєва, на площах міста та селищ, в музичних школах міста.

Яскраві моменти культурного життя міста, як же їх багато було протягом 365 днів року, що минає, а яка колосальна робота стоїть за кожною подією, за кожним святом кожного із працівників! Щира вдячність Вам, шановні, за вашу працю, відданість справі, професіоналізм та гарні здобутки. Здоров'я, миру, порозуміння, добробуту, нових звершень і перемог!

В.І. Сидоренко – начальник відділу культури і

туризму управління культури, молоді та спорту.

Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4787 | Переглядів: 96Дата публікації: 11:05 29.12.2017
Начальник

Лаптєв Максим Вікторович

Анонс подій
20.02.2018
день - VIII Обласного конкурсу юних виконавців на класичній гітарі ім. В. Петрова VIII Обласного конкурсу юних виконавців на класичній гітарі ім. В. Петрова Організатор:Директор школи Акентьєва Н. А. Час проведення:20.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
10:00 - Траурний мітинг «Небесні захисники Вітчизни» Траурний мітинг «Небесні захисники Вітчизни» Організатор:Пухлич Р.І., Мотузний С.А., Буймер С.В., Водолажська К.В. Час проведення:20.02.2018 10:00 Місце проведення:Біля дошки загиблим куп’янчанам «Воїни світла
22.02.2018
день - Виставка – вшанування до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Афганістан із пам`яті не зітерти» Виставка – вшанування до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Афганістан із пам`яті не зітерти» Організатор:Нардід О. М., всі групи читачів Час проведення:22.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Відкриті концерти для батьків, мешканців селища Відкриті концерти для батьків, мешканців селища Організатор:викладачі школи Час проведення:22.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:КДМШ № 3
23.02.2018
Докладніше
Поточна діяльність
Стрічка подій:

16.02.2018р. 12:00 - 16.02.2018р. 12:30 В кабінеті № 13 ДМШ№1 відбулось засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття виклада ...

16.02.2018р. 12:00 - 16.02.2018р. 12:30 В кабінеті № 13 ДМШ№1 відбулось засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття викладача Ковальова В. М. «Знайомство зі збірником Р. Бажиліна «П’єси для двох акордеонів»

16.02.2018р. 11:30 - 16.02.2018р. 12:00 В КДМШ № 3 пройшла нарада при директорові ...

16.02.2018р. 11:30 - 16.02.2018р. 12:00 В КДМШ № 3 пройшла нарада при директорові

15.02.2018р. 16:30 - 15.02.2018р. 17:00 В міському будинку культури відбулась участь аматорського колективу «Конопушки» у заходах щодо вивед ...

15.02.2018р. 16:30 - 15.02.2018р. 17:00 В міському будинку культури відбулась участь аматорського колективу «Конопушки» у заходах щодо виведення військ із Афганістану

15.02.2018р. 16:00 - 15.02.2018р. 16:30 В міському будинку культури відбувся вечір пам’яті до Дня виводу військ із Афганістану «Афганський в ...

15.02.2018р. 16:00 - 15.02.2018р. 16:30 В міському будинку культури відбувся вечір пам’яті до Дня виводу військ із Афганістану «Афганський вітер…»

15.02.2018р. 13:00 - 15.02.2018р. 13:30 В залі ДМШ № 2 пройшла доповідь на відділі: «Основні моменти вивчення гам у класі класичної гітари у ...

15.02.2018р. 13:00 - 15.02.2018р. 13:30 В залі ДМШ № 2 пройшла доповідь на відділі: «Основні моменти вивчення гам у класі класичної гітари у ДМШ»

15.02.2018р. 12:30 - 15.02.2018р. 13:00 В залі ДМШ № 2 відбулась музична вітальня на тему: «В країні казок та мультфільмів» ...

15.02.2018р. 12:30 - 15.02.2018р. 13:00 В залі ДМШ № 2 відбулась музична вітальня на тему: «В країні казок та мультфільмів»

15.02.2018р. 12:00 - 15.02.2018р. 12:30 В кабінеті № 6 ДМШ№1 відбулось засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Кібалк ...

15.02.2018р. 12:00 - 15.02.2018р. 12:30 В кабінеті № 6 ДМШ№1 відбулось засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Кібалкіної О. О. «Знайомство зі збірками Edna Mac Burnam «Дюжина вправ на фортепіано кожного дня» та М. Королевська «Гімнастика для пальчиків»».

15.02.2018р. 10:00 - 15.02.2018р. 10:30 на майданчику біля пам’ятника загиблим куп’янчанам - афганцям відбувся урочистий мітинг, присвячени ...

15.02.2018р. 10:00 - 15.02.2018р. 10:30 на майданчику біля пам’ятника загиблим куп’янчанам - афганцям відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Докладніше
Пошук
Версія для слабо- зорих