Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!
Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!

Поділитися новиною:

Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!

Добігає до фінішу 2017 рік. Для працівників культури він запам'ятається напруженою роботою. Рік був багатий на цікаві знайомства, нові відкриття, численні перемоги. Головне, рік був вдалим і результативним.

Пріоритетними цілями і завданнями відділу протягом року були збереження культурно-мистецької інфраструктури, розвиток всіх напрямів мистецтва і культури, збереження культурного надбання, активізація туристичної та екскурсійної діяльності, реконструкція та ремонт будівель і споруд закладів культури; оновлення та покращення матеріально-технічної бази закладів культури, підтримка обдарованої молоді. Слід зазначити, що мережа закладів культури повністю  збережена, і навіть, зміцнена. В нашому місті працює 9 закладів культури. 3 заклади культури відзначили ювілей: міському парку культури та відпочинку виповнилося 50 років, а краєзнавчому музею – 45, ДМШ №2 - 30 Ці заклади культури мають славну історію, протягом багатьох років фахівці своєї справи вкладали вміння, досвід, професіоналізм у їх розвиток. В даний час ці заклади добре працюють, мають великі плани по розвитку. До речі, позитивним є впровадження 3 проектів у музеї, в результаті: зміцнено  матеріально-технічну базу (придбано оргтехніку та звукопідсилюючу апаратуру), відкрито зал етнографії, відреставровано ткацький станок. В парку культури та відпочинку втілено в життя 2 проекти: з'явилося освітлення алей та висаджено близько 200 кущів елітних троянд. До речі, частину цих проектів нам допомогли виграти та реалізувати  волонтерська група «Слов'яни», зокрема Клоповська Марія. Ми вдячні нашим партнерам, сподіваємося, що наступний проект по модернізації приміщення МБК також буде блискавично втілено на  радість куп'янській громаді.

Музичні школи нашого міста по праву вважаються кращими в області.   В  2016-2017 учбовому році учні музичних шкіл були переможцями обласних, Всеукраїнських. Міжнародних конкурсів.  На початку нового навчального року в ДМШ №3 було відкрито відремонтовану концертну залу, де можуть проходити не тільки шкільні, а і міські заходи. В ДМШ№2  придбано меблі , обладнано доріжки, обладнано вхідну частину приміщення. 

Базовим клубним закладом у нашому місті є  ПК ім. Кошелєва, де проходять значущі загальноміські заходи. Творчі колективи Палацу стали лауреатами  міжнародних, обласних і регіональних конкурсів та фестивалів (міжнародний фестиваль танцю   «SOUL - FEST »,регіональний фестиваль хореографічного мистецтва «Радуга танца - 2017», регіональний фестиваль естрадної пісні «Цвіт папороті», регіональний фестиваль естрадної пісні «Золота осінь – 2017».

В гуртках художньої самодіяльності займаються близько 300-х сот чоловік від 4-х до 80-ти років.  

Протягом року у ПК було здійснено ремонтні роботи, придбано комплект акустичної та звуко-підсилюючої апаратури.

Бібліотечна мережа налічує 3 бібліотеки. Протягом року в бібліотеках було проведено велика кількість заходів різноманітного спрямування. Великою популярністю ці заклади користуються у школярів та людей похилого віку. У 2017 році на поповнення бібліотечного фонду виділено та використано  18 тис. грн., на підписку періодичних видань  – 11,2 тис.грн.

Одним із значущих напрямків роботи сфери культури є проведення загальноміських заходів, проведення та участь  у регіональних та обласних  конкурсах та фестивалях.

Згідно затвердженого плану за звітний період проведено 105 загальноміських культурно-мистецьких, до професійних свят та тематичних заходів, які відвідало близько 32000 чоловік. На організацію та проведення заходів 331110   тис. грн. Серед них обрядове свято «Водохреща», заходи до Дня Соборності України, заходи з нагоди 74-ої річниці визволення Куп’янщини від фашистських загарбників, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, з нагоди національного Шевченківського дня, урочиста церемонія нагородження кращих куп’янчан відзнакою «Людина року-2016», заходи до 29-ої річниці Чорнобильської трагедії, до Дня Вишиванки, до Дня вуличної музики, 50- річний ювілей міського парку відкриття  та закриття весняно-літнього сезону в міському парку культури і відпочинку, цикл заходів до Дня Перемоги у другій світовій війні, урочистий мітинг до Дня воїнів-інтернаціоналістів, святкові заходи до Дня захисту дітей, мітинг-реквієм до Дня Скорботи в Україні, до професійного свята День медичного працівника, до Дня молоді та Дня Конституції України, до Дня міста, до дня Незалежності України, до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, до дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, до Дня Свободи та Гідності, роковини голодомору в Україні, до дня Збройних Сил України, до Дня захисника України, до 90- річчя видатного земляка В.І.Кошелєва., до Дня  місцевого самоврядування, підготовлено цикл новорічно-різдв'яних заходів. Крім цього, аматорські колективи приймали участь  у широкомасштабних обласних заходах –«Гетьманська слава» та «Великий Слобожанський ярмарок».  Більшість цих заходів проведено колективом МБК. Головним інструментом якісного проведення заходів є звукова апаратура, яка використовується не тільки в залі, а здебільшого на майданчиках міста. Приємним є те, що під кінець року було поповнено комплекти світлової та звуко-підсилюючої апаратури цього закладу.

Новорічні заходи були останнім мотивом культурно-мистецького річного марафону. Чудові свята проведено, як для дітей, так і для дорослих. Близько 8 тис. чоловік відвідали (та й ще відвідають) новорічні заходи в музеї, в ПК ім. Кошелєва, на площах міста та селищ, в музичних школах міста.

Яскраві моменти культурного життя міста, як же їх багато було протягом 365 днів року, що минає, а яка колосальна робота стоїть за кожною подією, за кожним святом кожного із працівників! Щира вдячність Вам, шановні, за вашу працю, відданість справі, професіоналізм та гарні здобутки. Здоров'я, миру, порозуміння, добробуту, нових звершень і перемог!

В.І. Сидоренко – начальник відділу культури і

туризму управління культури, молоді та спорту.

Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому! Альбом: Зберегти найкраще з минулого, примножити на досягнення в майбутньому!
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4787 | Переглядів: 142Дата публікації: 11:05 29.12.2017
Начальник

Лаптєв Максим Вікторович

Анонс подій
25.04.2018
26.04.2018
10:00 - Тематичний мітинг та покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії з нагоди 32-ї річниці аварії на ЧАЕС «Чорна хмара України» Тематичний мітинг та покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії з нагоди 32-ї річниці аварії на ЧАЕС «Чорна хмара України» Організатор:Пухлич Р.І. Осадча І.А. Давиденко К.В. Водолажська К.В. Буймер С.В. Мотузний С.А Час проведення:26.04.2018 10:00 Місце проведення:Меморіальний комплекс
15:00 - Нагородження переможців Конкурсу «Біль і подвиг Чорнобиля» Нагородження переможців Конкурсу «Біль і подвиг Чорнобиля» Організатор:Відп. Осадча І.А. Учасники: всі бажаючі Час проведення:26.04.2018 15:00 Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
27.04.2018
день - Тематична міні-виставка «Куп’янчани – Герої Радянського Союзу - ювіляри» Тематична міні-виставка «Куп’янчани – Герої Радянського Союзу - ювіляри» Організатор:Відп. Осадча І.А., Дробот І.Г. Рябих С.С. Учасники: всі бажаючі Час проведення:27.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:увідна зала цокольного поверху міського краєзнавчого музею
17:00 - Показ музичної вистави “Незнайка и его друзья” Показ музичної вистави “Незнайка и его друзья” Організатор:Давиденко О.І. Ревека С.Л. Час проведення:27.04.2018 17:00 Місце проведення:КДМШ № 3
Докладніше
Поточна діяльність
Стрічка подій:

22.04.2018р. 00:00 - 22.04.2018р. 00:30 В м.Харків пройшли відвідування гала-концерту за участю переможців ΙΙ туру обласного огляду конкурсу ...

22.04.2018р. 00:00 - 22.04.2018р. 00:30 В м.Харків пройшли відвідування гала-концерту за участю переможців ΙΙ туру обласного огляду конкурсу “Весняний вернісаж”

22.04.2018р. - 22.04.2018р. За розкладом оргкомітету конкурсу відбувся гала-концерт огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких ...

22.04.2018р. - 22.04.2018р. За розкладом оргкомітету конкурсу відбувся гала-концерт огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст Харківської області «Весняний вернісаж»

21.04.2018р. 16:00 - 21.04.2018р. 16:30 В міському будинку культури пройшли танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» ...

21.04.2018р. 16:00 - 21.04.2018р. 16:30 В міському будинку культури пройшли танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка»

21.04.2018р. - 21.04.2018р. В КЗ “Харківській гуманітарно-педагогічній академії” відбулась участь учнів в 14-му обласному конкурсі обдарова ...

21.04.2018р. - 21.04.2018р. В КЗ “Харківській гуманітарно-педагогічній академії” відбулась участь учнів в 14-му обласному конкурсі обдарованої молоді “Музична Слобожанщина”

20.04.2018р. 16:00 - 20.04.2018р. 16:00 В КДМШ № 3 пройшли прослуховування програм учнів випускного класу ...

20.04.2018р. 16:00 - 20.04.2018р. 16:00 В КДМШ № 3 пройшли прослуховування програм учнів випускного класу

20.04.2018р. 12:00 - 20.04.2018р. 12:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові
Обговорення поточних питань з навчально-виховної, ме ...

20.04.2018р. 12:00 - 20.04.2018р. 12:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові
Обговорення поточних питань з навчально-виховної, методичної та позашкільної роботи


20 квітня в смт. Пісочин відбулися змагання з волейболу (чоловіки) за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області та ...

20 квітня в смт. Пісочин відбулися змагання з волейболу (чоловіки) за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області та міст обласного значення. Наше місто за заході представляла збірна команда у складі: Кирило Богданов, Дмитро Руденко, Юрій Ткачов, Роман Тепляков, Валентин Злодєєв, Дмитро Лук’янов, Євген Бондаренко та Юрій Тепляков.
До участі у змаганнях заявились 16 команд, які були поділені на 4 групи. У групі з куп’янчанами змагалися команди Лозової, Зміївського та Вовчанського районів. У двобої з командою Вовчанського району перемога була за нашими земляками – 2 : 0. Рахунок по партіям 15 : 12, 15 : 12. У зустрічі з лозівчанами куп’янська волейбольна дружина продублювала попередній переможний результат – 2 : 0. Гра була дуже напружена та рівна за силами, про що свідчать результати партій – 15 : 14 та 15 : 14 на користь наших. Остаточний рахунок зустрічі «Куп’янськ»-«Зміївський район» - 2 : 0 на користь волейболістів нашого міста (15 : 14, 15 : 9). У півфіналі куп’янська збірна поступилася Балаклійському району з рахунком 1 : 2. Перемога у фінальному двобої з ізюмчанами дозволила нашим землякам замкнути трійку лідерів. Боротьба за І місце точилася між Балаклійським та Харківським районами. З рахунком 2 : 0 перемогу виборола балаклійська збірна, до арсеналу якої і відправився головний трофей змагань. Всіх призерів відзначили медалями та грамотами.
Користуючись нагодою хочеться висловити слова щирої вдячності за фінансову підтримку та активну життєву позицію директору РЦ «Куп’янськ» ХРДАТ СГ «ТАС» (приватне) Л.Г.Сизоновій, керівнику ТОВ «Алєко» Ю.О.Бондаренку та директору ПП «Торговий дім «Ліга»» О.О.Щербаченку.

Відділ фізкультури та спорту УКМС.

19.04.2018р. 14:00 - 19.04.2018р. 16:00 В міській бібліотеці №3 відбулась літературно-пізнавальна година до дня птахів «Лелечин календар» ...

19.04.2018р. 14:00 - 19.04.2018р. 16:00 В міській бібліотеці №3 відбулась літературно-пізнавальна година до дня птахів «Лелечин календар»

Докладніше
Пошук
Версія для слабо- зорих