ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.
ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.

Поділитися новиною:

ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.

01 лютого на центральній площі біля міськвиконкому відбулась урочиста церемонія підняття Олімпійського прапору з нагоди відкриття та проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї.

Хто з нас хоч раз в житті не мріяв бути найкращим та першим? Мабуть, немає в світі жодної такої людини, бо якщо б ми не мріяли і не прагнули рухатися вперед, наше життя, хоч би і не зупинилося, але б однозначно стало прісним та чорно-білим. Особливо це близьке та зрозуміле всім прихильникам активного способу життя, які не мислять свого життя без фізичної культури та спорту.

«О, спорт! Ти – насолода! О, спорт! Ти – будівничій! О, спорт! Ти – справедливість! О, спорт! Ти – виклик! О, спорт! Ти – благородство! О, спорт! Ти – плідність! О, спорт! Ти – прогрес! О, спорт! Ти – мир!». Цими словами засновник сучасних Олімпійських ігор П’єр де Кубертен відобразив ідеали і цінності олімпійців, які з давніх давен були і залишаються до сьогодні взірцем сили духу та сили волі, прикладом самовдосконалення та прагнення до перемоги.

Доброю традицією в усьому світі стало проведення Олімпійських днів та тижнів, в ході проведення яких кожний бажаючий може обрати собі вид спорту до душі та відчути себе справжнім олімпійцем. Це справжнє народне свято спорту проходить на центральних вулицях міст, в парках, дитячих таборах, на стадіонах різних регіонів, охоплюючи всю Україну. Не виняток і Куп’янськ, в якому щорічно проходять олімпійські спортивні заходи із залученням великої кількості дітей та молоді.

Так, 01 лютого на центральній площі біля міськвиконкому зібралась учнівська та студентська молодь Куп’янщини, щоб долучитися до Олімпійського руху України та прийняти участь в урочистій церемонії підняття Олімпійського прапору з нагоди відкриття та проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, які відбудуться з 9 до 25 лютого в південнокорейському місті Пхьончхан.

Серед почесних гостей на заході були присутні перший віце-президент федерації гандболу Харківської області, суддя національної категорії, делегат федерації гандболу України Темірлан Мірзаханович Мірзалієв, заступник куп’янського міського голови Геннадій Миколайович Мацегора, начальник відділу освіти міськради Світлана Михайлівна Пасічник, начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту міськради, керівник Куп’янського регіонального представництва Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Сергій Миколайович Чудопал, бронзова призерка ІІ юнацьких Олімпійських Ігор 2014 року в місті Нанкін, майстер спорту України Дар’я Куліченко-Ткачова.

Справжньою прикрасою урочистого заходу стало винесення символічного Олімпійського вогню та величезного жовто-блакитного Державного Прапору, який дуже зворушливо виглядав в руках молоді міста, майорів широкими хвилями на фоні білого снігу та виблискував під сонячним промінням як справжній символ світлого майбутнього Куп’янщини.

Почесне право підняти Олімпійський прапор на куп’янській землі на чолі з титулованою куп’янською спортсменкою Дарією Ткачовою отримали кращі спортсмени загальноосвітніх закладів міста: Олег Сікачов, Ілля Алєщенко, Артем Галушка, Валерія Басова, Катерина Лазаренко.

З промовами до учасників церемонії звернулися заступник міського голови Геннадій Мацегора, начальник відділу фізичної культури та спорту Сергій Чудопал та спортивна гордість Куп’янщини Дар’я Ткачова.

В рамках урочистого підняття Олімпійського прапору також відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів загальноосвітніх закладів міста дипломами від Харківського відділення Національного Олімпійського комітету України за підписом Президента НОКУ - видатного українського легкоатлету (стрибки з жердиною), Чемпіону Європи і світу, багаторазового світового рекордсмену, олімпійського чемпіону Сергія Бубки. Володарями почесних дипломів стали: Олег Сікачов, Ілля Алєщенко, Артем Галушка, Валерія Басова, Катерина Лазаренко.

09 лютого в південнокорейському місті Пхьончхан стартують ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, на яких 33 українських спортсмени представлять нашу країну в 9-ти видах спорту.

Побажаємо нашим олімпійцям прихильності фортуни, високих результатів, достойних суперників та блискавичних перемог. І нехай на церемонії нагородження переможців ХХІІІ зимових Олімпійських ігор обов’язково неодноразово пролунає Гімн нашої країни, як свідчення того, що наші спортсмени найсильніші та найкращі в світі!

 

Начальник відділу фк та спорту С.М.Чудопал.

Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5066 | Переглядів: 182Дата публікації: 17:04 01.02.2018
Начальник

Лаптєв Максим Вікторович

Анонс подій
27.05.2018
28.05.2018
29.05.2018
Докладніше
Поточна діяльність
Стрічка подій:

24.05.2018р. 11:00 - 24.05.2018р. 12:00 В міській бібліотеці №3 відбувся бібліотечний урок до дня слов’янської писемності «Так з’явилися пер ...

24.05.2018р. 11:00 - 24.05.2018р. 12:00 В міській бібліотеці №3 відбувся бібліотечний урок до дня слов’янської писемності «Так з’явилися перші книги»

21.05.2018р. - 25.05.2018р. В кабінеті № 16 ДМШ№1 пройшли академічні концерти з предмету за вибором та музичного інструменту ...

21.05.2018р. - 25.05.2018р. В кабінеті № 16 ДМШ№1 пройшли академічні концерти з предмету за вибором та музичного інструменту

19.05.2018р. - 19.05.2018р. В м. Харків пройшла участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного мистецтва «Харківські зорі «Весна-201 ...

19.05.2018р. - 19.05.2018р. В м. Харків пройшла участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного мистецтва «Харківські зорі «Весна-2018»

18.05.2018р. 17:30 - 03.05.2018р. 18:00 В КДМШ № 3 відбувся показ музичної вистави “Волшебник Изумрудного города” ...

18.05.2018р. 17:30 - 03.05.2018р. 18:00 В КДМШ № 3 відбувся показ музичної вистави “Волшебник Изумрудного города”

18.05.2018р. 09:30 - 18.05.2018р. 11:00 В залі ДМШ № 2 пройшла музична вітальня на тему: «Сучасний подих в музиці українських народних пісе ...

18.05.2018р. 09:30 - 18.05.2018р. 11:00 В залі ДМШ № 2 пройшла музична вітальня на тему: «Сучасний подих в музиці українських народних пісень»

СВЯТО ПРОЩАННЯ З РІДНОЮ ШКОЛОЮ.

Така вже доля у викладачів – прийняти, виховати та, навчивши, відпустити у вільне плавання по морю ...

СВЯТО ПРОЩАННЯ З РІДНОЮ ШКОЛОЮ.

Така вже доля у викладачів – прийняти, виховати та, навчивши, відпустити у вільне плавання по морю дорослого життя. І не важливо, чи ти - вчитель у загальноосвітньому або у середньо-спеціальному закладі, чи ти викладаєш свій предмет студентам вишу, чи ти присвятив своє життя вихованню майбутніх зірок на спортивному небосхилі нашої країни. Будь-де робота викладача перш за все потребує повної відданості своїй справі, наполегливості та бажання кожного дня віддавати всю свою любов, тепло, турботу, терпіння та розуміння своїм вихованцям, для яких ти назавжди залишишся взірцем та прикладом для наслідування. Мабуть, саме тому свято прощання зі школою завжди одночасно і радісне, і сумне.
Зараз на календарі травень – фінішна пряма чергового навчального року, пора підведення підсумків та проведення випускних вечорів. Один з таких урочистих заходів, головними героями якого стали випускники ДЮСШ «Металург» 2017-2018 навчального року та їхні наставники, відбувся 18 травня у приміщенні ківшарівської ЗОШ № 12. Цього дня стіни рідної спортивної школи залишили вихованці відділення баскетболу (тренер С.Л.Мельніков), відділення боксу (тренер В.О.Кохан) та відділення спортивної аеробіки (тренер Н.С.Мирошниченко). Ківшарівська кузня спортивної майстерності дала путівки в життя Антону Євсюкову, Іллі Алєщенку, Андрію Будагову, Івану Нікольнікову, Роману Семененку, Микиті Друшляку, Дмитру Паляничці, Зої Прохоренковій, Вікторії Кудрявець, Маргариті Явдошенко, Кристині Маньшиній, Лілії Пивоваровій та Лілії Ткачовій.
З вітальними промовами до присутніх в залі звернувся начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Сергій Миколайович Чудопал, директор ДЮСШ «Металург» Анатолій Георгійович Фомінський, депутати міськради, тренери-викладачі та, звісно ж, батьки дітей. В урочистій теплій атмосфері випускники отримали свідоцтва про закінчення спортивної школи. В рамках заходу за сумлінну працю та відданість улюбленій справі подяками міського голови були відзначені кращі робітники великої спортивної родини ДЮСШ «Металург». Дуже щирими та проникливими видались звернення тренерів до своїх випускників. Було що сказати і батькам, які протягом багатьох років довіряли своїх дітей професійному тренерському колективу ДЮСШ та разом з дітьми та їхніми наставниками крок за кроком рухалися до найвищих сходинок спортивної майстерності. Святковий настрій та незабутні враження всім учасникам свята подарували виступи вихованців ДЮСШ та хореографічний колектив «Вітерець» (керівник О.А.Строєва).
Все в нашому житті має свій початок і свій кінець… Але є речі, які назавжди змінюють наше життя, спогади про які протягом всього життєвого шляху будуть зігрівати нашу душу особливим теплом та наповнювати серце незгасаючою любов’ю та вдячністю за отримані знання та безцінний життєвий досвід.
Щасливої дороги вам, дорогі наші випускники! Завжди ідіть за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.

Заступник директора ДЮСШ «Металург» Н.С.Мирошниченко.

17.05.2018р. 17:30 - 03.05.2018р. 18:00 В КДМШ № 3 пройшов показ музичної вистави “Смех и слёзы” ...

17.05.2018р. 17:30 - 03.05.2018р. 18:00 В КДМШ № 3 пройшов показ музичної вистави “Смех и слёзы”

17.05.2018р. 08:00 - 17.05.2018р. 08:30 На площі Центральній, біля приміщення Куп'янської міської ради пройшов " Вишиванковий ранок " ...

17.05.2018р. 08:00 - 17.05.2018р. 08:30 На площі Центральній, біля приміщення Куп'янської міської ради пройшов " Вишиванковий ранок "

Докладніше
Пошук
Версія для слабо- зорих